Spotkania z Filmem Górskim czyli Moc Gór 2020 w Zakopanem!

Choć ten rok jest wyjątkowo trudny ,to za kilka chwil spotkamy się w Zakopanem. Przeciwności było wiele, niepewności jeszcze więcej, ale tak! Festiwalu Moc Gór nadchodzi!


Ograniczenia dotyczące liczby uczestników sprawiły, że organizatorzy przygotowali również formułę on-line wydarzenia. Platforma on-line dostępna jest na naszej stronie www.mocgor.pl, na której będzie można zobaczyć konkursowe filmy. Bilety można będzie kupić w trzech wariantach: bloki filmowe A, B, C, filmy nagrodzone oraz pełny pakiet z dostępem do wszystkich filmów.

Szczegóły dotyczące platformy on-line: https://www.mocgor.pl/online/

Moc Gór 2020: bezpieczeństwo podczas festiwalu

Tegoroczna 16-taedycja festiwalu Moc Gór to nowe otwarcie, po piętnastu edycjach Spotkań z Filmem Górskim. W związku z obecną sytuacją COVID-19, festiwal będzie się odbywał zgodnie z wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych. Festiwal filmów górskich Moc Gór 2020 odbędzie się w dniach 27-30 sierpnia w Zakopanem.

 

 

Wydarzenia festiwalowe będą odbywać się w hotelu Nosalowy Dwór Resort & SPA. W trosce o bezpieczeństwo uczestników, liczba osób przebywających w sali zostanie ograniczona zgodnie z obowiązującymi wytycznymi.

Nowe zasady bezpieczeństwa, które wymusiła na nas wszystkich trwająca pandemia, stosowane będą na wszystkich polach realizacji festiwalu. Miejsca siedzące zostaną rozstawione zgodnie z zasadami zachowania dystansu społecznego (min. 1,5m od siebie). Dokładnie takie same reguły panować będą w salach, w których wyświetlane będą filmy – to bardziej rygorystyczne działania niż w kinach, gdzie przepisy zobowiązują do zajmowania co drugiego miejsca. Na terenie festiwalu rozlokowane zostaną stanowiska do dezynfekcji dłoni, a specjalnie przeszkolona obsługa zaopatrzona będzie w maseczki lub przyłbice, tak aby festiwal odbył się w sposób bezpieczny dla uczestników.

Organizatorzy proszą o uważne zapoznanie się z regulaminem: http://www.mocgor.pl/regulamin/

Tegoroczna edycja festiwalu Moc Gór odbędzie się w dniach 27-30 sierpnia w Zakopanem. W ramach festiwalu odbędzie się Międzynarodowy Konkurs Filmowy, spotkania z himalaistami i Akademia Górska. Po raz trzeci przyznana zostanie Nagroda Taternika im. Jerzego Kukuczki. W ramach festiwalu odbędą się też wystawy prac Iwanejko Tarczyńskiej i Rafała Raczyńskiego.

 

Karnety: https://tiny.pl/7ft29

Szczegóły na:www.mocgor.pl

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Poprawiony (piątek, 28 sierpnia 2020 18:48)