Przetarg na mobilne punkty obsługi

Tatrzański Park Narodowy ponownie ogłosił przetarg na najem miejsc do prowadzenia usług gastronomicznych i handlowych z dwóch mobilnych punktów na parkingach Palenica Białczańska i Łysa Polana. Oferty można składać do 6 kwietnia, do godz. 12.00.


Mobilne punkty obsługi będą rozwiązaniem tymczasowym – na czas remontu parkingu na Palenicy Białczańskiej, który ruszył na początku marca. Obejmie on m.in. wymianę nawierzchni oraz systemu odwadniania parkingu, by substancje ropopochodne nie dostawały się do wody. Powstanie też infrastruktura służąca konnym zaprzęgom: dostęp do wody i wiaty.

Zgodnie ze specyfikacją przetargu mobilne punkty obsługi (tzw. food trucki) powinny mieć estetyczny wygląd i wpisywać się w otoczenie, dlatego oferenci muszą załączyć dokumentację fotograficzną. Przed podpisaniem umowy Park zastrzega sobie prawo do obejrzenia pojazdów.


Specyfikacja szczegółowo określa także maksymalne wymiary pojazdów i godziny  prowadzenia sprzedaży. Obsługa gastronomiczna turystów oraz sprzedaż pamiątek może odbywać się wyłącznie z wnętrza samochodu. Nie będzie można prowadzić usług na zewnątrz, np. rozpalać grilla. Potrzebny jest także agregat – ze względu na przebudowę parkingu mogą występować okresowe trudności w dostępie do energii elektrycznej. Wymagane są też wszystkie niezbędne dokumenty do prowadzenia tego typu świadczeń, określone przepisami.

Miejsce do ustawienia pojazdów uzależnione będzie od lokalizacji prac remontowych na parkingu, które będą trwały w ciągu całego okresu umowy.

Warunkiem udziału w przetargu jest wpłacenie wadium. Otwarcie ofert nastąpi 6 kwietnia 2016 roku o godz. 12.15 w siedzibie TPN. Wybór najkorzystniejszej oferty zostanie dokonany według następujących kryteriów: 70% zaproponowane wynagrodzenie, 30% wygląd i estetyka pojazdów na podstawie dołączonej dokumentacji fotograficznej.


Tatrzański Park Narodowy zastrzega sobie prawo do unieważnienia przetargu bez podania przyczyny.

Szczegóły przetargu w Biuletynie Informacji Publicznej.
http://bip.malopolska.pl/tpnzakopane/Article/get/id,1181772.html

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Poprawiony (piątek, 25 marca 2016 18:06)