Grupa Górska na szlaku
Główny Szlak Beskidzki
Grupa Górska na szlaku
 

Grupa Górska www.e-tatry.com na facebooku.

Wszystkich sympatyków strony www.e-tatry.com chcemy poinformować o powstaniu nowego miejsca spotkań dla ludzi gór na www.facebook.pl. A dokładnie www.facebook.com/groups/586165161420344/

Utworzyliśmy Grupę Górską dla osób, które znaczną część życia poświęcają wędrówkom górskim i lubią korzystać z aplikacji w telefonach komórkowych jednocześnie.
Zdecydowaliśmy się na taki krok by ułatwić zabieganym górołazom kontakt z innymi pasjonatami. Czy nie jest to miłe gdy schodząc z Rysów do schroniska nad Morskim Okiem tego samego dnia można pokazać gdzie się było, jakie piękne widoki się widziało, podzielić się z innymi jeszcze świeżymi emocjami?

Pomysłodawcą był nasz forumowicz Mantek, którego rzucone słowa: „a dlaczego ja nie mogę być uczestnikiem GG?, tylko lubicielem?! tu na FB?”spowodowały, że lawina zdarzeń ruszyła.

Analizowaliśmy ten pomysł i doszliśmy do pewnych wniosków:
Osobiście będąc w górach udostępniamy dla swoich znajomych na facebooku zdjęcia i filmy bo lubimy dzielić się z innymi swoimi przeżyciami. Teraz tworząc grupę wiemy że przesyłane przez nas rzeczy trafią do ludzi których rzeczywiście to interesuje. Którzy widząc zdjęcie góry wiedzą, że ta piękna dwu szczytowa grań nazywa się Świnica, że to cudowne jezioro mieniące się w słońcu nad którym wznoszą się potężne góry to nic innego jak Morskie Oko z pięknymi Mięguszowieckimi szczytami.
Posty użytkowników grupy nie będą ginąć przygniatane informacjami prywatnych znajomych na głównej tablicy facebooka tylko będą łatwo dostępne w osobnym panelu. Nic co Górskie nie ukryje się już przed nami.

Zapraszajcie znajomych górołazów. Niech dzielą się albumami, informacjami górskimi znalezionymi w sieci, niech informują nas o imprezach górskich w swoich miastach, piszą cytaty, wiersze i wstawiają muzykę i co tylko zechcą byle góry w tle były.
Zapraszajcie na nasze Górskie Forum. Niech ono będzie celem głównym.
W dobie mobilnego internetu i aplikacji na telefonach dostęp do grupy będzie łatwy i przyjemny.
Mamy nadzieję że zechcecie się dołączyć i wspólnie reklamować to naprawdę fajne forum.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Poprawiony (poniedziałek, 28 października 2013 22:19)

 
Grupa Górska