Dzień Dziecka z BUKOVINA Term Hotel Spa

 

Gdzie zabrać swoje pociechy, aby w wyjątkowy sposób spędzić Dzień Dziecka? Oczywiście w Tatry! Na najmłodszych w bukowiańskich Termach czekać będzie moc atrakcji. Dodatkowo wszystkie dzieci, które nie ukończyły jeszcze gimnazjum będą mogły skorzystać z kompleksu basenów za symboliczną złotówkę.

Termy Bukovina w Bukowinie Tatrzańskiej po raz kolejny ugoszczą najmłodszych w dniu ich święta oraz przez cały weekend. Dzieci i młodzież będą mogły skorzystać z mocy atrakcji: specjalnych zjeżdżalni i pływalni, dostosowanych do ich potrzeb i umiejętności. 1, 2 oraz 3 czerwca cena za wejście na basen dla dzieci to symboliczna złotówka. Na najmłodszych gości Term czekać będą także upominki-niespodzianki oraz specjalny poczęstunek.

Bukowiański kompleks basenów termalnych to prawdziwe centrum rodzinnej rozrywki. Coś dla siebie znajdą tu zarówno najmłodsi, jak i trochę starsi miłośnicy wodnych atrakcji. Kąpiel w wodzie termalnej jest nie tylko doskonałą formą zabawy, ale także dbania o zdrowie i dobre samopoczucie.
Unikalny skład pierwiastków sprawia, że ma ona właściwości lecznicze i rehabilitacyjne.

- Chcemy zachęcić dzieci i rodziców do aktywnego spędzania wolnego czasu – mówi Krzysztof Kramarz, dyrektor ds. Marketingu BUKOVINA Terma Hotel Spa. - Pokazać im, że sport i ruch nie tylko pozytywnie wpływają na nasze zdrowie,  ale także poprawiają nastrój. Promocja zdrowego trybu życia była i nadal jest jedną z głównych idei działalności kompleksu BUKOVINA Terma Hotel Spa.

Jak co roku gośćmi bukowiańskich Term będą także uczniowie Szkoły Podstawowej w Bukowinie Tatrzańskiej oraz dzieci z Domu Dziecka w Zakopanem.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Poprawiony (czwartek, 31 maja 2012 21:51)