Tatrzański Zlot Pojazdów Zabytkowych w BUKOVINIE

Wszyscy miłośnicy motoryzacji będą mogli obejrzeć najciekawsze modele starych samochodów już 30 kwietnia (poniedziałek) w Bukowie Tatrzańskiej. Hotel Bukovina jest jednym z przystanków na trasie XII Tatrzańskiego Zlotu Pojazdów Zabytkowych.

Już w poniedziałek (30 kwietnia) BUKOVINA Terma Hotel Spa gościć będzie uczestników XII Tatrzańskiego Zlotu Pojazdów Zabytkowych. W godzinach od 10.00 do 14.00 wszyscy miłośnicy motoryzacji podziwiać będą mogli ok. 30 odrestaurowanych pojazdów. Warsztat Renowacji Zabytkowych Pojazdów Samochodowych, który jest organizatorem imprezy, zaprezentuje samochody przed i powojenne. W programie znalazł się konkurs elegancji dla uczestników Zlotu oraz pokaz unikatowych modeli, takich jak Rolls Royce 20/25 HP z 1936 r., AERO 1000 z 1934 r. czy BMW 320 z 1938 r.

 

Zjazd to nie tylko gratka dla gości BUKOVNIA Terma Hotel Spa, turystów i mieszkańców Bukowiny Tatrzańskiej. Wszyscy uczestnicy Zlotu będą mieć możliwość skorzystania z basenów termalnych oraz poczęstunku w karczmie Zbójecki Łygotnik. – Fakt, że to już XII edycja Zlotu Pojazdów Zabytkowych jest najlepszym dowodem na ogromną popularność, jaką cieszy się impreza. Jesteśmy zadowoleni, że możemy uczestniczyć w tym wydarzeniu, które w doskonały sposób łączy w sobie zamiłowanie do motoryzacji oraz historii – mówi Krzysztof Kramarz, dyrektor ds. marketingu i PR w BUKOVINA Terma Hotel Spa.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com